KONST / Litografier / Färglitografi 12713111
nr 1271 3111
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/125. Motivet: 43x57 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 21:00:43
700 kr
800 kr
900 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas